Vyšetření zraku

Oční péče na míru vašim potřebám.

Proč k nám?

Naše oční optika se specializuje na komplexní vyšetření zraku, poskytující péči na nejvyšší úrovni. Jsme tu, abychom vám pomohli udržet vaše oči zdravé a a vidění ostré. Na každého klienta máme vyhrazeno až 60 minut a máme tedy dostatek času se věnovat všem potřebám našich klientů.

Vybaveni vyšetřovny
Optometrista se zkušební obrubou pro vyšetření zraku

Kdo Vás bude vyšetřovat

Optometrista je vysokoškolsky vzdělaný odborník, který provádí oční vyšetření, diagnostikuje oční problémy a poskytuje korekci zraku pomocí brýlí nebo kontaktních čoček. Je důležité rozlišovat rozdíl mezi optometristy a oftalmology. Oftalmologové jsou lékaři specializující se na oční chirurgii a léčbu očních onemocnění, zatímco optometristé jsou zdravotničtí profesionálové s důrazem na diagnostiku a korekci refrakčních vad a péči o zrak v rámci nechirurgických metod.

Je potřeba se objednat?

Pro vyšetření zraku je lepší si domluvit termín, abychom měli jistotu že se Vám budeme moct naplno věnovat. Obecně je lepší vyšetření provádět v dopoledních hodinách, kdy oči nejsou unavené a výsledky měření jsou přesnější. Nejrychlejší cestou jak se objednat na měření, je přes telefonní číslo, které naleznete v kontaktech.

obrázek pro domluvení termínu vyšetření