Kontaktní čočky - Optik Centrum Ždánský
15509
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15509,bridge-core-2.0.6,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode-theme-ver-19.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Zlepšete svůj zrak elegantně, diskrétně a naprosto pohodlně!

 

V naší optice nabízíme všechny typy kontaktních čoček od širokého spektra prověřených značek.

Nabízíme kontaktní čočky s vysokým rozsahem včetně korekce dalekozrakosti, krátkozrakosti, astigmatismu i presbyopie. Doporučíme vám také čočky, jednodenní, čtrnáctidenní i měsíční. Mezi námi ověřenými značkami najdete například Acuvue a Air Optix.

kontaktní čočky
aplikace kontaktních čoček

Jak u nás první aplikace kontaktních čoček probíhá?

 

Stačí se jen objednat. Pro vyšetření, aplikaci zkušebních čoček a zácviku s čočkami si rezervujte alespoň 1 hodinu. Po celém procesu dostanete zkušební čočky domů, abyste je vyzkoušeli ve vlastním prostředí.

 

Zhruba po týdnu k nám přijdete na kontrolu – v čočkách. Povíme si, jestli je z vašeho pohledu vše v pořádku a jestli jste byli s čočkami spokojeni. Zkontrolujeme stav vašeho oka a vidění. Teprve pokud je vše v pořádku a vy jste s čočkami spokojeni, objednáme vám prodejní balení čoček.

Postup aplikace kontaktních čoček:

 

● anamnéza a zjištění Vašich potřeb a očekávání.
● měření zraku a keratometrie rohovky
● kontrola předního segmentu oka za pomoci štěrbinové lampy a diagnostikastavu slzného filmu.
● volba správného typu kontaktní čočky.
● aplikace vybrané kontaktní čočky do očí klienta optometristou.
● kontrola usazení čočky na oku.
● zácvik manipulace s kontaktní čočkou.
● odborné poradenství v péči o kontaktní čočky.

péče o kontaktní čočky roztok
objednat se na vyšetření

Je potřeba se objednat?

 

Pro aplikaci kontaktních čoček je potřeba si domluvit termín, abychom měli jistotu že se Vám budeme moct naplno věnovat. Obecně je lepší aplikaci provádět v dopoledních hodinách, kdy oči nejsou unavené a výsledky měření jsou přesnější. Nejrychlejší cestou jak se objednat na aplikaci, je přes telefonní číslo, které naleznete v kontaktech.

telefon