Stellest- nekorigujte krátkozrakost-kontrolujte ji!

Brýlové čočky Stellest™ jsou inovativní technologií společnosti Essilor®, která zpomaluje progresi krátkozrakosti u dětí. Brýlové čočky Essilor® Stellest™ při nošení 12 hodin denně zpomalují progresi krátkozrakosti v průměru o 67 % ve srovnání s jednoohniskovými brýlovými čočkami.

Snižte progresi krátkozrakosti u vašeho dítěte

Pokud jde o krátkozrakost, dnešní korekce zraku vašeho dítěte je neochrání pro zítřejší budoucnost. Krátkozrakost se může stále zhoršovat a potenciálně ovlivnit i jejich budoucí zrak. Brýlové čočky Stellest™ jsou nejlepším řešením společnosti Essilor® v boji proti krátkozrakosti vašeho dítěte a jejich silná účinnost byla klinicky prokázána.

76%

je průměrné zpomalení progrese myopie ve srovnání s jednoohniskovými brýlovými čočkami při nošení 12 hodin denně.

Pro jaké děti jsou tyto brýlové čočky vhodné?

Brýlové čočky Stellest™ se doporučují dětem od 6 do 16 let na základě rozhodnutí jejich očního specialisty.

Na jakém pricipu čočky pro snížení progrese myopie fungují?

Brýlová čočka Essilor® Stellest™ byla navržena pomocí exkluzivní a průkopnické technologie nazvané HALT1. Technologie HALT2 je tvořena konstelací 1 021 neviditelných čoček. Tato konstelace vytváří signál před sítnicí, který působí jako štít proti prodlužování oka a tím i progresi krátkozrakosti.

Je účinnost snížení progrese klinicky testována?

V roce 2018 zahájil výzkumný a vývojový tým společnosti Essilor® 3 roky dlouhou nejmodernější klinickou studii se 104 dětmi s krátkozrakostí ve společném výzkumném a vývojovém centru s lékařskou univerzitou ve Wenzhou, klíčovým partnerem Essilor® v Číně. Výsledky této studie demonstrují přesvědčivé důkazy, že brýlové čočky Essilor® Stellest™ jsou dnes jednou z nejúčinnějších dostupných možností pro zpomalení progrese krátkozrakosti u dětí.

zdroj: https://www.essilor.com/cz-cs/products/stellest/