Stellest- nekorigujte krátkozrakost-kontrolujte ji!

Brýlové čočky Stellest™ jsou inovativní technologií společnosti Essilor®, která zpomaluje progresi krátkozrakosti u dětí. Brýlové čočky Essilor® Stellest™ při nošení 12 hodin denně zpomalují progresi krátkozrakosti v průměru o 67 % ve srovnání s jednoohniskovými brýlovými čočkami.

stellest - řízení dětské myopie
popis stellest technologie

Snižte progresi krátkozrakosti u vašeho dítěte

Pokud jde o krátkozrakost, dnešní korekce zraku vašeho dítěte je neochrání pro zítřejší budoucnost. Krátkozrakost se může stále zhoršovat a potenciálně ovlivnit i jejich budoucí zrak. Brýlové čočky Stellest™ jsou nejlepším řešením společnosti Essilor® v boji proti krátkozrakosti vašeho dítěte a jejich silná účinnost byla klinicky prokázána.

76%

je průměrné zpomalení progrese myopie ve srovnání s jednoohniskovými brýlovými čočkami při nošení 12 hodin denně.

Pro jaké děti jsou tyto brýlové čočky vhodné?

Brýlové čočky Stellest™ se doporučují dětem od 6 do 16 let na základě rozhodnutí jejich očního specialisty.

Na jakém pricipu čočky pro snížení progrese myopie fungují?

Brýlová čočka Essilor® Stellest™ byla navržena pomocí exkluzivní a průkopnické technologie nazvané HALT1. Technologie HALT2 je tvořena konstelací 1 021 neviditelných čoček. Tato konstelace vytváří signál před sítnicí, který působí jako štít proti prodlužování oka a tím i progresi krátkozrakosti.

Je účinnost snížení progrese klinicky testována?

V roce 2018 zahájil výzkumný a vývojový tým společnosti Essilor® 3 roky dlouhou nejmodernější klinickou studii se 104 dětmi s krátkozrakostí ve společném výzkumném a vývojovém centru s lékařskou univerzitou ve Wenzhou, klíčovým partnerem Essilor® v Číně. Výsledky této studie demonstrují přesvědčivé důkazy, že brýlové čočky Essilor® Stellest™ jsou dnes jednou z nejúčinnějších dostupných možností pro zpomalení progrese krátkozrakosti u dětí.

Co je potřeba pro používání brýlových čoček Stellest?

Důležitá je konzultace s vaším dětským očním lékařem. Při kontrole se můžete sami zeptat zda je vaše dítě vhodný kandidátem pro brýlové čočky pro snížení progrese. Pokud Vám oční lékař odsouhlasí tyto brýlové čočky, pak už se můžete objednat na konzultaci , nebo přijít rovnou do optiky a rádi Vám poradíme.

zdroj: https://www.essilor.com/cz-cs/products/stellest/