Brýlová skla

PRO VAŠE OSTRÉ VIDĚNÍ BEZ KOMPROMISŮ.

Brýlová skla

Zde vám představíme nejnovější inovace a technologie v oblasti optiky. Brýlová skla mohou nejen optimalizovat vaše vidění, ale také odrážet váš jedinečný životní styl. Bez ohledu na to, zda hledáte moderní multifokální řešení, trendy sluneční čočky nebo speciální úpravy pro pohodlnou práci na počítači. Vstupte s námi do světa jasného vidění a stylové elegance!

Vícefokální brýlová skla

Princip multifokálních brýlových skel spočívá v integraci více dioptrických hodnot do jednoho skla, umožňující korekci vidění na různé vzdálenosti. V případě multifokálních skel je horní část skla určena pro vidění do dálky, zatímco spodní část je přizpůsobena pro blízké činnosti, jako je čtení. Kancelářské „office“ čočky jsou optimalizované pro práci na monitoru a čtení. Úlevové brýlové čočky s nižším přídavkem do blízka pro začínající presbyopy.

Zpomalení progrese dětské myopie

Brýlové čočky Stellest™ jsou inovativní technologií společnosti Essilor®, která zpomaluje progresi krátkozrakosti u dětí. Brýlové čočky Essilor® Stellest™ při nošení 12 hodin denně zpomalují progresi krátkozrakosti v průměru o 67 % ve srovnání s jednoohniskovými brýlovými čočkami.

zdroj: https://www.essilor.com/cz-cs/products/stellest/

Možnosti pro sluneční brýlové čočky

Moderní sluneční brýlová korekce nabízí širokou škálu možností, které zlepšují komfort a ochranu očí. Samozabarvovací čočky automaticky reagují na intenzitu světla, stmavují se na slunci a zase zesvětlují v interiéru. Polarizační čočky eliminují nežádoucí odlesky a zlepšují kontrast a ostrost vidění, což je ideální pro venkovní aktivity. Sluneční čočky pak jednoduše chrání oči před škodlivými UV zářením a poskytují nerušený pohled i při slunečných dnech.