Kontaktní čočky
15509
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15509,bridge-core-2.0.6,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode-theme-ver-19.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Zlepšete svůj zrak elegantně, diskrétně a naprosto pohodlně!

 

V naší optice nabízíme všechny typy kontaktních čoček od širokého spektra prověřených značek.

Nabízíme kontaktní čočky s vysokým rozsahem včetně korekce dalekozrakosti, krátkozrakosti, astigmatismu i presbyopie. Doporučíme vám také čočky, jednodenní, čtrnáctidenní i měsíční. Mezi námi ověřenými značkami najdete například Acuvue a Air Optix.

Jak u nás první aplikace kontaktních čoček probíhá?

 

Stačí se jen objednat. Pro vyšetření, aplikaci zkušebních čoček a zácviku s čočkami si rezervujte alespoň 1 hodinu. Po celém procesu dostanete zkušební čočky domů, abyste je vyzkoušeli ve vlastním prostředí.

 

Zhruba po týdnu k nám přijdete na kontrolu – v čočkách. Povíme si, jestli je z vašeho pohledu vše v pořádku a jestli jste byli s čočkami spokojeni. Zkontrolujeme stav vašeho oka a vidění. Teprve pokud je vše v pořádku a vy jste s čočkami spokojeni, objednáme vám prodejní balení čoček.

Postup aplikace kontaktních čoček:

 

● anamnéza a zjištění Vašich potřeb a očekávání.
● měření zraku a keratometrie rohovky
● kontrola předního segmentu oka za pomoci štěrbinové lampy a diagnostikastavu slzného filmu.
● volba správného typu kontaktní čočky.
● aplikace vybrané kontaktní čočky do očí klienta optometristou.
● kontrola usazení čočky na oku.
● zácvik manipulace s kontaktní čočkou.
● odborné poradenství v péči o kontaktní čočky.

Je potřeba se objednat?

 

Pro aplikaci kontaktních čoček je potřeba si domluvit termín, abychom měli jistotu že se Vám budeme moct naplno věnovat. Obecně je lepší aplikaci provádět v dopoledních hodinách, kdy oči nejsou unavené a výsledky měření jsou přesnější. Nejrychlejší cestou jak se objednat na aplikaci, je přes telefonní číslo, které naleznete v kontaktech.

telefon