Dioptrická skla
15633
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15633,page-child,parent-pageid-15702,bridge-core-1.0.4,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive


Brýlová skla odebíráme od francouzské firmy Essilor, která má na našem trhu dlouholetou tradici. Hlavní předností této firmy je vysoká kvalita a kvalitní servis.Tato firma také pravidelně dostává ocenění za inovace, díky kterým se řadí na jedničku na nejen na našem trhu.

Brýlová čočka je jedinečná kombinace:

Design:

 

Umožňuje korekci zrakové vady. Pro každý problém s viděním existuje jeden design, například: jednoohniskové a progresivní brýlové čočky, individuálně přizpůsobené brýlové čočky a brýlové čočky pro práci u počítače.

 


Nejmodernější provedení multifokálních brýlí řady Varilux,které díky personalizaci zohledňují vaše návyky při vidění, jakou jsou pohyby hlavy jak už v horizontální tak i ve vertikální rovině, tak i pohyby očí při čtení. Díky těmto poznatkům firma Essilor vyrobí čočku přesně pro vás, a proto dokáže zahrnout 95% objektů ve vzdálenosti vaší paže do ostrého vidění. Užijte si maximální komfort vidění na všechny vzdálenosti a neomezujte se střídáním brýlí, nebo omezeným zorným polem, když můžete vidět vše co potřebujete!

 

Garance spokojenosti!
Multifokální brýlová skla Varilux přichází s garancí spokojenosti nebo výměny. Na 4 týdny si je vyzkoušíte a pokud vám nepadnou, dáme vám jiný design nebo skla na čtení a do dálky.

 

Tyto čočky doporučujeme lidem, kteří chtějí žít naplno a potřebují vidět ostře jak do dálky, tak i do blízka, bez toho aby s sebou museli nosit druhé brýle a střídat si je pokaždé, když si budou chtít něco přečíst.

 

Více se můžete dočíst zde.

 

Materiál:

 

Hlavní součást brýlové čočky. Jeho výběr má vliv na estetičnost, hmotnost a odolnost brýlové čočky. Do čočky se také přimíchávají ionty kovů, aby měli speciální vlastnosti jako například adaptace na světlo aj.

 

Samozabarvovací čočky Crizal Transtitions představují skvělou variantu pro lidi, kteří chtějí mít na starosti pouze jedny brýle bez ohledu na to jaké je počasí a chtějí být chráněni jak před nepříjemným oslněním tak i před škodlivým světlem.

 

Povrchová úprava:

 

Po nanesení na povrch brýlové čočky vylepšuje její vlastnosti, například antireflexní vrstva, vrstvy proti ušpinění a zamlžování, vrstvy chránící oči před sluncem.

 


Crizal prevencia: Pociťujete potíže jako jsou pálení očí, únavu a další spojené s dlouhou dobu prací na počítači? Pak právě pro vás firma Essilor jako první vyvinula brýlovou čočku Crizal Prevencia, která díky technologii Lightscan dokáže odfiltrovat škodlivé modrofialové světlo. Tomuto světlu jsme v dnešní době víc a víc vystavováni, a proto je důležité se pro ti němu i adekvátně bránit. Je vyzařováno jednak z moderních technologií jako jsou mobily, počítače aj; ale také z čím dál více používaného umělého LED osvětlení v kancelářích atd. Díky této povrchové úpravě budou vaše oči chráněny o 20% více oproti škodlivému (modrofialovému) světlu a tím sníží úmrtnost buněk sítnice, které potřebujeme pro zdravý zrak, o 25%. Samozřejmostí je 100% ochrana vůči UV záření a tím pádem proti šedému zákalu oční čočky.

 

Tuto úpravu doporučujeme lidem, kteří tráví hodně času na počítači a jsou vystavování škodlivému záření, které je produkováno těmito technologiemi.

 

Tato technologie byla navržena pro ty, kteří tráví spoustu času na cestách. Téměř každý druhý řidič pociťuje problémy při vidění jako například oslnění a cítí se být omezovaný odlesky.  Díky technologii Reflex Control můžete potlačit odlesky až o 90% (v porovnání s čočkou o indexu lomu 1,6 bez AR) a radikálně tak zvýšit kontrast vidění.

 

Tyto čočky doporučujeme těm, kteří tráví spoustu času na cestách a chtějí se za volantem cítit bezpečně za jakýchkoliv světelných podmínek. Tuto povrchovou úpravu je také doporučováno zkombinovat s úpravou TransitionXtractive, díky které se vám budou čočky zabarvovat, když bude svítit slunce, ale zároveň vás nebudou omezovat pro jízdu v noci díky rychlé odbarvovací schopnosti.

 

Více se můžete dočíst zde.

Essilor

Vidění s Varilux

Transition

Eyedrive